تبلیغات
قطره باران

قطره باران

برایان تریسی :

اگر به  افراد موفق غبطه  بخورید ، میدانی از نیروی جاذبه ی منفی می سازید که  شما را  از  انجام  هرچه  که برای موفقیت لازم است باز می دارد اما  اگر افراد موفق را مورد ستایش  قرار دهید ، میدانی از نیروی جاذبه ی مثبت می سازید که شما را به سویی می کشاند که هرچه بیشتر و بیشتر شبیه افرادی می شوید که دوست دارید شبیه آنان باشید .

ناپلئون هیل :

مستحکم ترین درخت بلوط در جنگل آن نیست که در برابر طوفان محافظت شود و  از نور خورشید در امان بماند، بلکه آن است که در محوطه ای بازقرار دارد و برای بقا باید با باد و باران و آفتاب سوزان مقابله نماید.

دیل کارنگی :

اگر به آنچه انجام می دهید اعتقاد دارید نگذارید هیچ چیزی در کار شما مانع ایجاد نماید و بسیاری از بهترین کارهای دنیا با وجود اینکه غیر ممکن به نظر می رسد انجام گرفته اند. مهم این است که کار را به پایان برسانید. 

رابرت کیوساکی :

وقتی سر و کله ی شکست پیدا می شود آن را به عنوان نشانه ای از اینکه برنامه هایتان مناسب نبوده اند بپذیرید و برنامه ها راتغییر بدهید و یک بار دیگر برای رسیدن به هدف مورد نظرتان بادبان ها را برافرازید.

ویکتور هانسن :

وقت آن است که راه رفتن با سرپنجه در کنار استخر را کنار بگذارید و با سر در قسمت عمیق آن شیرجه بروید و وقت بزرگ فکر کردن ، بیشتر خواستن و دستیابی به همه ی آنها ست!

 
[ پنجشنبه 15 مهر 1389 ] [ 11:52 ب.ظ ] [ امیر ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

وبلاگی برای پر كردن تنهایی و اوقات فرغت شما كه با خواندن آن
اوقات خوبی را سپری خواهید كرد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

Rain-drop.blogfa.com your GOOGLE Pagerank  click here

دریافت کد پیج رنک هوشمند